Klinika weterynaryjna Nicpoń Vet

Szeroki zakres usług

Sprawdźcie, co oferujemy

Profilaktyka - Przychodnia NicpońVet

Profilaktyka

W przychodni NicpońVet w ramach profilaktyki zdrowia zwierząt oferujemy:

- pierwsze wizyty i wystawianie książeczek zdrowia
- okresowe badania stanu zdrowia
- czipowanie zwierząt
- szczepienie ochronne zwierząt
- profilaktykę przeciw pasożytom
- badania przed wyjazdem z kraju oraz wystawianie paszportów
- porady dietetyczne

 

Wizyta internistyczna

Zajmujemy się zarówno profilaktyką jak i diagnostyką oraz leczeniem chorób przewodu pokarmowego, moczowego, rozrodczego. Na miejscu wykonujemy badanie cytologiczne co pozwala nam diagnozować choroby skóry i uszu. Wykonujemy także badania krwi oraz moczu, współpracując z laboratoriami takimi jak Wetlab, Labvet.

Dokonujemy również badań przeglądowych przed zabiegami chirurgicznymi, pełną diagnostykę i leczenie chorób zakaźnych i niezakaźnych.

Interna - Przychodnia NicpońVet
Chirurgia - Przychodnia NicpońVet

Chirurgia miękka i twarda

Przychodnia weterynaryjna "NicponVet" oferuje Państwu szeroki zakres zabiegów chirurgicznych.

Dysponujemy profesjonalna salą operacyjną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt , tak by wykonywane przez nas operacje były bezpieczniejsze dla Państwa pupili. Zajmujemy się zarówno chirurgia miękką (kastracja , sterylizacja itp), jak i chirurgią kostną (rekonstrukcja więzadła krzyżowego , zabiegi neurologiczne, osteosynteza, chirurgiczne leczenie dysplazji itp.). Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez dr n. wet., specjalistę chirurgii weterynaryjnej.

Leczymy zmiany pourazowe i powypadkowe, przygotowujemy i kwalifikujemy pacjenta do zabiegu operacyjnego.

Na wizyty do chirurga kardiologa oraz radiologa niezbędne jest wcześniejsze umówienie, na konkretny termin.

Badania specjalistyczne, diagnostyka

Oferujemy wysokiej klasy USG. Wykonujemy badania endoskopowe, bronchoskopię, laparoskopię, badania histopatologiczne oraz specjalizujemy się w nefrologii - nieinwazyjnym leczeniem chorób nerek.

Zdjęcia RTG, badanie USG - Przychodnia NicpońVet
Medycyna regeneracyjny - Przychodnia NicpońVet

Medycyna regeneracyjna

Od ponad 12 lat zajmujemy się leczeniem artrozy u psów . Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się terapii osteoartrozy stawu biodrowego z wykorzystaniem komórek macierzystych. Dzięki ich zastosowaniu nasi podopieczni nie muszą być poddawani dożywotniemu leczeniu z użyciem leków przeciwzapalnych i cieszą się nadal życiem pozbawionym bólu i dyskomfortu.

Obecnie wykorzystujemy także terapię komórkami macierzystymi z bardzo dobrym skutkiem w takich jednostkach chorobowych jak przewlekła niewydolność nerek czy cukrzyca.

Szanowny Kliencie,

Przypominamy, że w NIEDZIELĘ odbywa się OSTRY DYŻUR, co oznacza, że przyjmujemy na umówione wcześniej kontynuacje leczenia i nagłe przypadki (wizyta niedzielna).

Jednocześnie informujemy, że wizyty odbywające się po godzinach pracy przychodni są dodatkowo 100% płatne, podobnie jak nieuzasadnione wizyty w niedzielę (szczepienia, obcinanie pazurków itp.).