Klinika weterynaryjna Nicpoń Vet

Szeroki zakres usług

Sprawdźcie, co oferujemy

Profilaktyka - Przychodnia NicpońVet

Profilaktyka

W przychodni NicpońVet w ramach profilaktyki zdrowia zwierząt oferujemy:

- pierwsze wizyty i wystawianie książeczek zdrowia
- okresowe badania stanu zdrowia
- czipowanie zwierząt
- szczepienie ochronne zwierząt
- profilaktykę przeciw pasożytom
- badania przed wyjazdem z kraju oraz wystawianie paszportów
- porady dietetyczne

 

Wizyta internistyczna

Zajmujemy się zarówno profilaktyką jak i diagnostyką oraz leczeniem chorób przewodu pokarmowego, moczowego, rozrodczego. Na miejscu wykonujemy badanie cytologiczne co pozwala nam diagnozować choroby skóry i uszu. Wykonujemy także badania krwi oraz moczu, współpracując z laboratoriami takimi jak Wetlab, Labvet.

Dokonujemy również badań przeglądowych przed zabiegami chirurgicznymi, pełną diagnostykę i leczenie chorób zakaźnych i niezakaźnych.

Interna - Przychodnia NicpońVet
Chirurgia - Przychodnia NicpońVet

Chirurgia miękka i twarda

Przychodnia weterynaryjna "NicponVet" oferuje Państwu szeroki zakres zabiegów chirurgicznych.

Dysponujemy profesjonalna salą operacyjną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt , tak by wykonywane przez nas operacje były bezpieczniejsze dla Państwa pupili. Zajmujemy się zarówno chirurgia miękką (kastracja , sterylizacja itp), jak i chirurgią kostną (rekonstrukcja więzadła krzyżowego , zabiegi neurologiczne, osteosynteza, chirurgiczne leczenie dysplazji itp.). Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez dr n. wet., specjalistę chirurgii weterynaryjnej.

Leczymy zmiany pourazowe i powypadkowe, przygotowujemy i kwalifikujemy pacjenta do zabiegu operacyjnego.

Na wizyty do chirurga kardiologa oraz radiologa niezbędne jest wcześniejsze umówienie, na konkretny termin.

Badania specjalistyczne, diagnostyka obrazowa

Nasza przychodnia zaopatrzona jest w najnowszy sprzęt do cyfrowej radiografii. Wykonane zdjęcia RTG otrzymują Państwo w tym samym dniu nagrane na płycie CD. Oferujemy wysokiej klasy USG, bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty.

Wykonujemy badania endoskopowe, bronchoskopię, laparoskopię, badania histopatologiczne oraz specjalizujemy się w nefrologii - nieinwazyjnym leczeniem chorób nerek.

Zdjęcia RTG, badanie USG - Przychodnia NicpońVet
Medycyna regeneracyjny - Przychodnia NicpońVet

Medycyna regeneracyjna

Od ponad 12 lat zajmujemy się leczeniem artrozy u psów . Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się terapii osteoartrozy stawu biodrowego z wykorzystaniem komórek macierzystych. Dzięki ich zastosowaniu nasi podopieczni nie muszą być poddawani dożywotniemu leczeniu z użyciem leków przeciwzapalnych i cieszą się nadal życiem pozbawionym bólu i dyskomfortu.

Obecnie wykorzystujemy także terapię komórkami macierzystymi z bardzo dobrym skutkiem w takich jednostkach chorobowych jak przewlekła niewydolność nerek czy cukrzyca.

Szanowny Kliencie,

Przypominamy, że w NIEDZIELĘ odbywa się OSTRY DYŻUR, co oznacza, że przyjmujemy na umówione wcześniej kontynuacje leczenia i nagłe przypadki (wizyta niedzielna).

Jednocześnie informujemy, że wizyty odbywające się po godzinach pracy przychodni są dodatkowo 100% płatne, podobnie jak nieuzasadnione wizyty w niedzielę (szczepienia, obcinanie pazurków itp.).